Urząd Miasta Szczecin

Wydział Zasobu i Obrotu Nieruchomościami
Referat ds.prywatyzacji nieruchomości gruntowych
Adamowski Dariusz
tel: 91 43 51 295 dadamow@um.szczecin.pl
Lisewska Wanda
tel: 91 43 51 196 wlisew@um.szczecin.pl
Szulik Beata
tel: 91 42 45 592 bszulik@um.szczecin.pl
Angrot-Glińska Małgorzata
tel: 91 42 45 420 mglinska@um.szczecin.pl
Karpik Marzena
tel: 91 42 45 768 mkarpik@um.szczecin.pl
Szymków Anna
tel: 91 42 45 587 aszymkow@um.szczecin.pl
Fiszer Maria
tel: 91 42 45 846 mfiszer@um.szczecin.pl
Mroczkowska Monika
tel: 91 42 45 221 mmrocz@um.szczecin.pl
Podlas Monika
tel: 91 42 45 768 mpodlas@um.szczecin.pl

TBSP

Teresa Gajewska specjalista ds. regulacji prawnych
tel: 91 46 13 692, wew. 141 tgajewska@tbsp.szczecin.pl partycypacja
Aleksandra Madera specjalista ds. sprzedaży i zamiany lokali
tel: 91 46 13 692, wew. 148 amadera@tbsp.szczecin.pl sprzedaż nieruchomości

STBS

Beata Ostrowska-Detka
tel: 91 430 91 08 bostrowska-detka@stbs.pl

NIOL

Agata Czerkawska-Biel specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami
tel: 91 421 63 23 aczerkawska@niol.szczecin.pl

ZBILK

Biuro Obsługi Interesantów
tel: 91 48 86 333

ARMS Sp. z o.o.

Joanna Mika specjalista ds. pozyskiwania inwestorów i środków pomocowych
tel: 91 333 97 67 j.mika@arms-szczecin.eu

Urząd Miasta
Szczecin
Wydział Zasobu
i Obrotu Nieruchomościami

Jeśli stoisz przed wyzwaniem kupna gruntu - chcesz zbudować dom, albo rozwinąć swoją firmę - sprawdź nieruchomości gminne!

Gmina Szczecin ma na sprzedaż setki atrakcyjnych nieruchomości położonych w różnych częściach miasta, idealne pod Twoją inwestycję.

Dzięki współpracy z miastem nabędziesz działkę z pierwszej ręki, a więc pozbędziesz się dodatkowych kosztów pośredników i zaoszczędzisz czas. Przerażają Cię skomplikowane procedury? Nic bardziej mylnego. Zajrzyj do Przewodnika i przekonaj się, jak łatwo i po dobrej cenie można kupić teren od gminy Szczecin.

Kupuj, Inwestuj i Mieszkaj! Sprawdź, co Miasto Oferuje!

Nieruchomości gminne są dostępne dla każdego zainteresowanego. Jeśli masz pytania i chciałbyś poznać szczegóły dotyczące nieruchomości, wystarczy skontaktować się z Wydziałem Zasobu i Obrotu Nieruchomościami.

Szczecin w ostatnich latach prężnie się rozwija, odkrywając swój wszechstronny potencjał. Jest przestrzenią o wyjątkowym charakterze, łączącym bliskość natury z rozwojem zarówno kulturalnym jak i inwestycyjnym. Warto u nas żyć!

PRZETARGI
Sprawdź aktualne
ogłoszenia
KONTAKT
Zadzwoń lub napisz
i dowiedz się więcej
OFERTA
Poznaj ofertę
nieruchomości miasta

Przewodnik

Nieruchomości można kupić nie tylko od dewelopera, na rynku wtórnym, ale również bezpośrednio od Miasta. W naszej ofercie mamy przygotowane dla Państwa nieruchomości o różnorodnym przeznaczeniu: pod zabudowę jednorodzinną, wielorodzinną, usługową, a także nieruchomości zabudowane. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

PRZEWODNIK
Dowiedz się,
jak kupować

Pełna oferta